101 Okey ve Zula Kodları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Zula ve 101 okey oynayan insanların en çok mağdur olduğu nokta oyunda yer alan çiplerinin ve ZA paralarının bitmesidir. Bu tür oyunlara biz pay to win (öde ve kazan) diyoruz. Fakat hem Zula hem de 101 okey bize bir güzellik sunuyor ve içeceklerin kapaklarından çıkan kodu girdiğimizde bedava oyun parası veriyor.

Bu kodları yani pepsi içeceklerinden çıkan kodları bulmak için her gün içecek almak zorundayız fakat buna hem bütçemiz yetmez hem de bu kadar içeceği nasıl içebiliriz ? Bunun için karşımıza pepsi kodları adlı site çıkıyor. Kendileri bedava pepsi kodu dağıtıyor, yapmanız gereken tek şey takipte kalmak !

Kodları kazanmak için sadece beklemenize de gerek yok. İsterseniz pepsikodlari.com adresine yorum atarak kod isteyebilirsiniz. Ayrıca size bir sürprizim var. Şu an çekiliş düzenliyorlar ve toplamda 10 kişiye 50 adet pepsi kodu dağıtıyorlar. Yapmanız gereken tek şey çekilişe katılmak !

Çekiliş katılımı 500 kişiye ulaştığında sonuçlar açıklanacakve talihlilerin e-posta adreslerine 10 adet pepsi kodu gönderilecek. Daha fazla bilgi almak için Instagram’da @pepsikodlari kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak her cuma 50’den fazla kodu sosyal medya hesaplarından dağıtıyorlar. Eğer sizde 101 Okey, Zula gibi oyunları oynuyorsanız kesinlikle bu siteyi takip etmelisiniz böylelikle oyunlarda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz !

Size verilen pepsi kodlarını oyununuza girerek bedava oyun parası kazanabilirsiniz. Bu kodları ayrıca ZULA kasası kazanmak için de kullanabilirsiniz bunun için de ücretsiz zula pepsi kodu dağıtıyorlar.

Bu kodlar sadece ZULA ve 101 Okey için değil daha birçok popüler oyun içinde kullanılıyor. Örneğin Sanalika, çanak okey ve daha bir çok mobil oyunda pepsi kodlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu siteyi Instagram hesaplarından takip ederek pepsi kodu 2019 kodlarının paylaşım saatlerini öğrenebilirsiniz.

101 Okey ve Zula Kodları YAPILAN YORUMLAR