16 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır ? - Kaç Film Alır - Tablet Adam

16 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır ?

16 Gb Flash Bellek Kaç Film Alır

16 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır

Şarkıları hepimiz çok severiz. Öyle ki bulunduğumuz hemen her yerde şarkı dinlemeden işimize, ev işlerimize ve ya derslere dahi adapta olamayız. Sevdiğimiz pek çok şarkı vardır ve bu iş için kullandığımı cihazlar ve ya portatif belleklerin hafızası bu bakımdan oldukça önemlidir. Diyelim ki 16 gb flash belleğiniz var. Sizde 16 gb flash bellek kaç şarkı alır bunu merak ediyorsunuz. Bu durum müziğin video formatına göre değişir.

 

Örneğin 1080 p bir müzik videosu indirdiniz. Bunu mp3′ e çevirerek, 14 15 mb kadar düşürebilirsiniz. Ya da en düşük yani 240 p bir video ise mp3 ve ya mp 4 e çevrildiğinde 3 ,4 ,5 ,6 mb gibi minimum oranlarda yer kaplarlar. Bu da demek oluyor ki 16 gb ortalama 400 e yakın şarkı almaktadır.

16 Gb Flash Bellek Kaç Film Alır

Filmin boyutlarına göre değişiklik gösterecektir, tahmini olarak 5-10 arası film alacaktır.

16 Gb Flash Bellek Kaç Tane Film Alır

5-10 arası çözünürlüğüne göre değişiklik gösterecektir."16 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
24 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: