360 Mobil Security EN İyi Android Uygulamaları

360 Mobil Security EN İyi Android Uygulamaları

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir ()
66 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
360-Security-Antivirus-FREE

360 mobil security

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. tablet uygulamaları paylaşmaya devam ediyoruz.360 Mobil Security EN İyi Android Uygulamaları android işletim sitemine sahip olan telefonunuzu olası tehlikelere ve virüs tehditlerine karşı önlem alan ve koruyan ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Virüs casus yazılım sistem açıkları aynı zamanda gizlilik risklerine karşı koruma sağlayan bir programdır. Arka planda istemsiz işleyen uygulamaları sonlandırma özelliğine sahiptir. Telefonuzun hızını 2 katına çıkaracak bir özelliktir. 300 milyonu aşkın kullanıcın tercih ettiği 360 mobile security programı diğer ücretli antivirüs uygulamalarına kafa tutacak denkte bir uygulamadır. . Kolay kullanımlı var olması, ücretsiz kullanılabilmesi, reklam içermemesi ve basit dizaynı ile beğeni kazanan

Programın başlıca özellikleri:

1-360 QVS ve ayrıca Bulut Sistem Güvenlik Taraması telefonunuzu ilk defa aynı zamanda gelişmekte olan virüslere karşı korur.
2-İndirilen programları, yerel .apk dosyalarını aynı zamanda uygulama güncellemelerini olası virüslere karşı otomatik olaraktara ve de şüpheli programların cep telefonunuza zarar vermesini engeller.
3-Gizlilik danışmanı, mobil cihazınızda yüklü uygulamaların oldukça tür erişim haklarına sahip oldukları ile ilgili açıklayıcı bilgiler verir.
4-Mobil cihazınızdaki güvenlik açıklarını tespit eder ve ayrıca işte bu açıkları kapatır.
5-Tek dokunuşla arka planda çalışan açık programları kapatarak telefonunuzu hızlandırır.
6-Geçiş bölümü, tercih edilen bellek miktarını anlık olarak gösterir.
7-Çok fonksiyonlu bildirim, alarm, son çalışan programlar, el feneri, bellek sıfırlama gibi özellikleri tek dokunuşla bildirim çubuğundan kontrol etmenizi sağlar.
8-Telefonunuzu sallayarak sisteminizi basit ve de neşeli şekilde temizleyebilirsiniz

En güncel bilgileri Android uygulamaları bölümümüzden takip edebilirsiniz.

360 Mobil Security APK

66 kez indirildi