3D chess Game

3D chess Game

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
3D chess Game İndir
"3D chess Game" 24 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

3D chess Game Android APK indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz 3D chess Game Android APK indir iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur gerçek hayattaki satrançın’ta kendisidir. Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8’lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.isterseniz bilgisayara karşı isterseniz online oynayın bu size kalmış bir şey. Gerçekçi 3D modelleri, animasyonlar ve ses efektleri ile ön plana çıkan biroyundur.

3D chess İndir

Evet Android APK indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan World at Arms Android oyunları indir oyununu indirebilirsiniz.

3D chess Game

"3D chess Game" İndirenler bunları da indirdi!

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
24 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları