5 Yıl İçerisinde Samsung Batabilir - Tablet Adam

5 Yıl İçerisinde Samsung Batabilir

samsung iflas

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung McMaster’ın tahminine göre Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Samsung Batabilir. Akıllı telefon üreticisi olan Samsung’un bu durumu 5 yıl içerisinde değişebilir. Mcmaster konu ile ilgili piyasalardaki üreticilerin yeni krallar olduğunu ve eski markaların artık olmayacağını söylüyor. Çünkü mühtiş performans sunan, gerçekten ucuz telefonlar ürettiğini söyleyen Mcmaster üreticilerin hızla hareket ettiklerini ve piyasanın dinamiklerini nasıl etkileyeceğini ise bilmediklerini iddia ediyor.

Yeni krallar Xİaomi ve micromax’dan başkası değil !

firma bir zaman önce dünyanın üçüncü akıllı telefon olmayı başarmıştı. Çinin zaten bu başarıyı elde ediceği belliydi samsung’un tahtını belki sallandırır yaşayıp göreceğiz samsung tahtını kolay kolay bırakırımı"5 Yıl İçerisinde Samsung Batabilir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: