5 Yıl İçerisinde Samsung Batabilir

samsung iflas

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung McMaster’ın tahminine göre Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Samsung Batabilir. Akıllı telefon üreticisi olan Samsung’un bu durumu 5 yıl içerisinde değişebilir. Mcmaster konu ile ilgili piyasalardaki üreticilerin yeni krallar olduğunu ve eski markaların artık olmayacağını söylüyor. Çünkü mühtiş performans sunan, gerçekten ucuz telefonlar ürettiğini söyleyen Mcmaster üreticilerin hızla hareket ettiklerini ve piyasanın dinamiklerini nasıl etkileyeceğini ise bilmediklerini iddia ediyor.

Yeni krallar Xİaomi ve micromax’dan başkası değil !

firma bir zaman önce dünyanın üçüncü akıllı telefon olmayı başarmıştı. Çinin zaten bu başarıyı elde ediceği belliydi samsung’un tahtını belki sallandırır yaşayıp göreceğiz samsung tahtını kolay kolay bırakırımı

"5 Yıl İçerisinde Samsung Batabilir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
5 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları