8 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır - Tablet Adam

8 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır

8 Gb Flash Bellek Kaç Tane Şarkı Alır

8 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır

Günümüzde artık flaş birlikler sıkça kullanılmaya başlamıştır. Flaş belleklerin hayatımıza bu denli girişinin sebebi şüphesiz teknolojinin hızla gelişmesine bağlıdır. Buna bağlı olarak 8 gb flash bellek kaç şarkı alır gibi bir sorunun kesin bir cevabı olmamakla birlikte ortalama olarak şarkıların boyutu 3 gb ile 7gb olarak düşünülürse Tahmini olarak 1500 civarı şarkı flaş belleğe yüklenebilmektedir.

 

Şarkıların boyutunun kısalık ve uzunluğu kapladığı alan bakımından önem arz etmektedir. Her ne kadar kesin bir sonuç olmasa da ses kalitesi ve şarkıların uzunluk ya da kısalık derecelerine göre kapladığı alan flaş belleğin içinde kapladığı alanı belirleyen faktörlerin başında gelmektedir. Bu durum göz önüne alındığında flaş bellek ortalama olarak 1500-2000 civarında şarkı alabilmektedir.

8 Gb Flash Bellek Kaç Tane Şarkı Alır

1500-2000 arası ortalama şarkı alabilir

8 Gb Flash Bellek Kaç Film Alır

Film başı 2 gb olduğunu varsayarak  4 tane film alabilir

 "8 Gb Flash Bellek Kaç Şarkı Alır" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: