LoL Aatrox Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Aatrox

Aatrox günümüzde pek fazla ilgi görmeyen, daha doğrusu oynanmayan bir şampiyon ortalama bir oyuncu için biraz yıldırıcı olsada Şampiyonda cc, damage, oyunu taşıyabilme gibi yetenekleri var.

Gelelim lane safhasına ilk olarak e açmanızı öneririm çünkü uzaktan bir hasar veriyor erken oyunda mantıklı oynarsanız rakibinizin canını yavaş bir şekilde azaltabilirsiniz ilk q açmak bana göre saçma hem canınızı götürüyor hemde bekleme süresi fazla yanlışım varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Pasifinizi mümkün olduğunca dolu tutmaya çalışın. Bu arada LoL Skin içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

Aatrox Build (İtem Dizilimi )

Aatrox Full Build

Aatrox Build

ahri eşya

Ahri eşya dizilimi

Aatrox İtem Dizilimi

Aatrox İtem

Aatrox Rün Dizilimi ( Runes )

Aatrox Rün Dizilimi

Aatrox Rün

 

Aatrox Ct ( Counter )

Aatrox Counter

Aatrox Ct

Aatrox Abilities ( Yetenek Dizilimi )

Aatrox Yetenek Dizilimi

Aatrox Abilities"Aatrox" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
148 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: