Aatrox

Aatrox günümüzde pek fazla ilgi görmeyen, daha doğrusu oynanmayan bir şampiyon ortalama bir oyuncu için biraz yıldırıcı olsada Şampiyonda cc, damage, oyunu taşıyabilme gibi yetenekleri var.

Gelelim lane safhasına ilk olarak e açmanızı öneririm çünkü uzaktan bir hasar veriyor erken oyunda mantıklı oynarsanız rakibinizin canını yavaş bir şekilde azaltabilirsiniz ilk q açmak bana göre saçma hem canınızı götürüyor hemde bekleme süresi fazla yanlışım varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Pasifinizi mümkün olduğunca dolu tutmaya çalışın. Bu arada LoL Skin içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

Aatrox Build (İtem Dizilimi )

Aatrox Full Build

Aatrox Build

ahri eşya

Ahri eşya dizilimi

Aatrox İtem Dizilimi

Aatrox İtem

Aatrox Rün Dizilimi ( Runes )

Aatrox Rün Dizilimi

Aatrox Rün

 

Aatrox Ct ( Counter )

Aatrox Counter

Aatrox Ct

Aatrox Abilities ( Yetenek Dizilimi )

Aatrox Yetenek Dizilimi

Aatrox Abilities

"Aatrox" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
47 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları