ABD BAŞKANI BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZDI

President Obama Meets With Students Participating In An Hour Of Code Event

ABD Başkanı

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Amerika birleşik devletleri Başkanı Barrac obama bir ilke imza attı. ABD hour of code etkinliğine katılan Barrack obama bilgisayar derlerine katılarak bilgisayar programı yazdı.Hour of code etkinliği dünyanın hemen hemen her bölgesinde insanlara yazmayı sevdirmek ve öğretmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Bir çok teknoloji devinin destek verdiği etkinliğie Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barrack Obama da katıldı. Obama, bilgisayar programı yazarak tarihe bilgisayar programı yazan ilk başkan olarak geçti. Google’ın Kod yazmayı kolaylaştırmak için tasarladığı Blocky’yi Barrack obama kullanıyor

Barack Obama kampanyada ayrıca şu mesajı verdi:

“Biraz çabalayarak herkes kod yazmayı öğrenebilir. Dünyanın en meşgul insanı bile…”

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"ABD BAŞKANI BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZDI" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları