ABD BAŞKANI BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZDI - Tablet Adam

ABD BAŞKANI BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZDI

President Obama Meets With Students Participating In An Hour Of Code Event

ABD Başkanı

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Amerika birleşik devletleri Başkanı Barrac obama bir ilke imza attı. ABD hour of code etkinliğine katılan Barrack obama bilgisayar derlerine katılarak bilgisayar programı yazdı.Hour of code etkinliği dünyanın hemen hemen her bölgesinde insanlara yazmayı sevdirmek ve öğretmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Bir çok teknoloji devinin destek verdiği etkinliğie Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barrack Obama da katıldı. Obama, bilgisayar programı yazarak tarihe bilgisayar programı yazan ilk başkan olarak geçti. Google’ın Kod yazmayı kolaylaştırmak için tasarladığı Blocky’yi Barrack obama kullanıyor

Barack Obama kampanyada ayrıca şu mesajı verdi:

“Biraz çabalayarak herkes kod yazmayı öğrenebilir. Dünyanın en meşgul insanı bile…”

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."ABD BAŞKANI BİLGİSAYAR PROGRAMI YAZDI" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
28 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: