Akali

Akali rehberime hoş geldiniz. Akali 3 oyun tarzı vardır. Bunlar erken, orta ve geç oyundaki oynanış tarzları bildiğiniz üzere akali’nin 6dan önce ve sonrası vardır.

Akali benim gözümde 6dan önce yarım bir şampiyon olarak,  6dan sonra tam şampiyona dönüşüyor. Neden diye derseniz akali 3 levelken karşı rakip ile hasar takasına nasıl girerse girsin kolay kolay üstün çıkamıyor.

Bunun nedeni 6ya kadar fazla mobilliği yok  bunu göz önünde bulundurarak sabırlı bir şekilde oynarsanız. Akali ile kolay kolay lig atlayabilirsiniz.LoL Skin Hilesi İndir İçeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 

Akali Build (İtem Dizilimi)

Akali Full Build

Akali Build

Akali İtem Dizilimi

Akali İtem

Akali Rün Dizilimi (Runes)

Akali Rün Dizilimi

Akali Rün

Akali Abilities (Yetenek Dizilimi)

Akali Yetenek Dizilimi

Akali Abilities

Akali Ct (Counter)

Akali Counter

Akali Ct

"Akali" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
26 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları