LoL Akali Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Akali

Akali rehberime hoş geldiniz. Akali 3 oyun tarzı vardır. Bunlar erken, orta ve geç oyundaki oynanış tarzları bildiğiniz üzere akali’nin 6dan önce ve sonrası vardır.

Akali benim gözümde 6dan önce yarım bir şampiyon olarak,  6dan sonra tam şampiyona dönüşüyor. Neden diye derseniz akali 3 levelken karşı rakip ile hasar takasına nasıl girerse girsin kolay kolay üstün çıkamıyor.

Bunun nedeni 6ya kadar fazla mobilliği yok  bunu göz önünde bulundurarak sabırlı bir şekilde oynarsanız. Akali ile kolay kolay lig atlayabilirsiniz.LoL Skin Hilesi İndir İçeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 

Akali Build (İtem Dizilimi)

Akali Full Build

Akali Build

Akali İtem Dizilimi

Akali İtem

Akali Rün Dizilimi (Runes)

Akali Rün Dizilimi

Akali Rün

Akali Abilities (Yetenek Dizilimi)

Akali Yetenek Dizilimi

Akali Abilities

Akali Ct (Counter)

Akali Counter

Akali Ct"Akali" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
136 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: