Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi - Tablet Adam

Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi

android lollipop 5.1

Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle geldi. Android Lollipop bir sonraki sürüme geçmeye başladı.Başlıca özelliklerin değiştiğini ve yeni özellikler eklendiği güncelleme şuan için başarılı işler yapıyor.
Güncelleme güvenliğini içinde bir takım değişiklikler yaptığı söz konusu. Android Police’ye göre yeni bir anti-hırsızlık sunulacak Nexus 9 ve Nexus 9’a kadar sunulacak yeni bir anti-hırsızlık sunulacak yani hırsızın 1. Hesabı silip kendi hesabını girmesi yada sıfırlaması bir hayli zorlaşacak.

Android Lollipop 5.1 Sorunları

Kullanıcılar WİFİ sinyallerinden şikayet ediyordu bağlantısında sorun vardı. Yeni güncellemeyle bu sorun çözüldü. Android 5.1 güncellemesini kararlılık ve performans geliştirmeleriyle ön plana çıkıyor Lollipop 5.0 güncellemesinde sessiz modun olmamasından şikayetçilerdi, fakat güncellemeyle sessiz mod geri geldi.Güncelleme ile gelen bir sonraki alarma kadar işlevi sayesinde bir sonraki alarm devreye girene kadar başka uyarılar almanız engellenebiliyor."Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
35 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: