Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi - Tablet Adam

Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi

android lollipop 5.1

Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle geldi. Android Lollipop bir sonraki sürüme geçmeye başladı.Başlıca özelliklerin değiştiğini ve yeni özellikler eklendiği güncelleme şuan için başarılı işler yapıyor.
Güncelleme güvenliğini içinde bir takım değişiklikler yaptığı söz konusu. Android Police’ye göre yeni bir anti-hırsızlık sunulacak Nexus 9 ve Nexus 9’a kadar sunulacak yeni bir anti-hırsızlık sunulacak yani hırsızın 1. Hesabı silip kendi hesabını girmesi yada sıfırlaması bir hayli zorlaşacak.

Android Lollipop 5.1 Sorunları

Kullanıcılar WİFİ sinyallerinden şikayet ediyordu bağlantısında sorun vardı. Yeni güncellemeyle bu sorun çözüldü. Android 5.1 güncellemesini kararlılık ve performans geliştirmeleriyle ön plana çıkıyor Lollipop 5.0 güncellemesinde sessiz modun olmamasından şikayetçilerdi, fakat güncellemeyle sessiz mod geri geldi.Güncelleme ile gelen bir sonraki alarma kadar işlevi sayesinde bir sonraki alarm devreye girene kadar başka uyarılar almanız engellenebiliyor."Android Lollipop 5.1 Yeniliklerle Geldi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: