Anti Malware İndir

Anti Malware İndir

Anti Malware Hakkında Ön Bilgi

Virüsler eski tehditler olarak kabul edilir. Bununla, virüslerin bir süredir var olduğunu ve fazla değişmediğini kastediyoruz. Günümüzde siber suçlular tarafından yaygın olarak kullanılmamaktadır, pek çok virüsten koruma şirketi olarak; Solucanlar ve kötü amaçlı yazılım rootkitleri gibi virüslerden daha fazlası olan kötü amaçlı yazılımlarla savaşmak için geliştiler.

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı

Malwarebytes ‘Anti-Malware kullanımı kolay, etkili ve popüler bir malware temizleme aracıdır. Malwarebytes ‘Anti-Malware yazılımı, tescilli teknolojiyi kullanarak kötü amaçlı yazılımları algılar, imha eder ve imha eder. Malwarebytes anti malware yazılımı, çalışan her süreci izler ve kötü amaçlı yazılımdan daha fazla tehdit oluşturmasını önler. Bu, kullanım kolaylığı ile bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Kötü Amaçlı Bir Virüsün Zararı Nedir?

Peki genel olarak bu virüsler nelerdir, ne işe yarar, hangi kayıplar bu kadar karmaşık bir soruna neden olur. Yukarıda belirtilen kötü amaçlı yazılımlar, kullanıcılar için en kötü amaçlı virüslerden biridir. Bu yazılım sayesinde bilgisayarlarınız uzaktan kontrol edilebilir, kameranız açılabilir ve gizlice kaydedilebilir, bilgisayarınızın donanım fonksiyonlarına müdahale etmeden bile bilginiz olmadan her türlü dosyaya erişilebilir ve kopyalanabilir.

Anti Malware İnceleme

Anti Malware KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Anti Malware İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 2 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 5 MB boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: Malwarebytes
Anti Malware İndir YAPILAN YORUMLAR