AP Ezreal

Merhabalar AP Ezreal rehberime öncelikle hoş geldiniz. Arkadaşlar Ap ezreal kırılgan bir şampiyondur. Mid koridorunda dikkatli oynamanızı öneririm, çünkü karşınıza gelicek rakiplerin anlık hasarları size göre biraz daha yüksek olacağı için rakibe nazaran safe oynayın

Ez kırılgan bir şampiyon olduğundan midde takaslarda mantıklı oynarsanız üstün çıkabilirsiniz biliyorsunuz ki Ezreal nişancı bir şampiyon bu özelliğinizi kullanarak karşınızdaki rakibini dürtebilir ve canı azaldığında kesebilirsiniz.

karşınızda zed gibi yakıncı şampiyonlar varken onları minyonlar’dan ne kadar uzak tutarsanız o kadar oyun alabilme şansınız yüksektir. LoL Skin uygulamasına da göz atmanızı tavsiye ederim.

AP Ezreal Build (İtem Dizilimi)

AP Ezreal Full Build

AP Ezreal Build

AP Ezreal İtem Dizilimi

AP Ezreal İtem

AP Ezreal Rün Dizilimi (Runes)

AP Ezreal Rün Dizilimi

AP Ezreal Rün

AP Ezreal Abilities (Yetenek Dizilimi)

AP Ezreal Yetenek Dizilimi

AP Ezreal Abilities

AP Ezreal Ct (Counter)

AP Ezreal Counter

AP Ezreal Ct"AP Ezreal" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
146 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: