LoL Skin

Apple’ın İOS 8.1.2 güncellemesi

İOS 8.1.2

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Apple’ın İOS 8 güncellemesi birtakım cefalarla beraber gelmişti uzun zamandan beri İOS 8 kullananlara cefa çekitiren Apple güncelleme yapıyor. Yapacak olduğu güncelleme ile kusurları gidermek isteyen Apple 8.1.1 güncellemesinde fazla başarılı olmamıştı. Bu defa şanslarını İOS 8.1.2 güncellemesi ‘yle denemeye çalışacak.

Yeni güncelleme şu cihazları desteklemektedir

“iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPad Air, Retina ekranlı iPad mini , iPad 2 ve 5. jenerasyon iPod touch” Apple’ın yeni sürümü İOS 8.1.2 sürümünde birtakım iyileştirmeler yapılmıştır.Güncellemeyi cihazınızn Yazılım Güncellemeleri bölümünden yüklemeniz mümkün

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"Apple’ın İOS 8.1.2 güncellemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları