Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mobiltek Bilişim’in Sunduğu Araç Takip Sistemi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Öncelikle herkese merhabalar sayın takipçilerimiz. Bugün sizlere Dikkatimi çeken bir Türk Firmasının yani Mobiltek Bilişim’in sunduğu hizmetlerden bahsetmek istiyorum.

Mobiltek Bilişim Türkiye standartlarında güvenlik sektöründe kendini kanıtlamış bir Türk firmasıdır. Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Mobiltek; Nesnelerin İnterneti ve Takip Sistemlerinde hizmetler vermektedir. Gelişmekte olan teknolojiye yatırım yapmış ve alanında güzel deneyimler sağlamış kaliteli bir şirkettir.

En güzel hedefleri ise müşterilerinin problemlerini, iş süreci ile ilgili beklentilerini ve güvenlik ile ilgili sorunlarını çözüme kavuşturmaktır. Mobiltek Bilişim’in yaptığı en güzel iş ise şüphesiz ki Araç takip sistemidir. Araç Takip sistemi hakkında ise bilmediklerinizi hemen anlatayım.

Örneğin yeni bir iş kurmaya karar verdiniz. Ve bu iş varsayalım ki E-ticaret üzerine olsun. Hem bir mağazanız var hem de bir internet siteniz var. Ve bu sayede müşterilerinize ulaşabiliyorsunuz.

Hedefiniz ise Türkiye’nin her yerine ya da il bazında yerlere siparişlerinizi ulaştırmak olsun. Ama ürünlerinizi kargoladıktan ve aracınız yola çıktıktan sonra, aracınızın nerede olduğunu merak ediyor ve süreci takip etmek istiyorsunuz.

İşte burada devreye Araç takip cihazı giriyor.Araç takip sistemi ile ürünlerinizin nerede olup olmadığını sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.Peki bu süreç nasıl gerçekleşiyor gibi sorulara gelecek olursam ise şöyle;

Araç takip cihazı aracınıza yerleştiriliyor ve ardından gerek mobil yada bilgisayarlarınıza Mobiltek bilişim ekibi tarafından programlar kuruluyor.

Bu kurulan programlar ile 7/24 kesintisiz olarak araçlarınızın nerede olduğunu online haritalar üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Bu sistem ile aracınızın hangi il veya ilçede hatta hangi mahalle ya da ara sokakta olduğuna kadar bilgi edinebiliyorsunuz.

Araç takip sistemi sayesinde müşterilerinize anlık olarak gerçekçi bilgiler verebilir ve şirketinizi ulaşım açısından daha bir üst seviyeye şüphesiz ki çıkabilirsiniz.

Öncelikle Bu sistem sadece firmalara satılmamaktadır. Kendiniz için veya aileniz içinde bu sistemi satın alabilirsiniz.Ailenizin güvenliği ve kişisel güvenlik amacıyla bu sistemi de kullanabilirsiniz.

Örnek faydalardan sadece birisi ise mesela aracınız çalınırsa bu sistem ile anlık olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Araç takip fiyatı ise şu şekilde işliyor.Öncelikle herkesin kullanım amacı farklı olduğu için herkese ayrı ayrı paketler tanımlanıyor. Mobiltek Bilişim’in web sitesinden, araç takip sistemi ile ilgili bilgi almak için başvuru formundan kayıt olabilir veya direk telefon numaralarından sistemi almak için ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, bir sonraki kaliteli Türk firmaları tanıtımında görüşmek üzere hoşçakalın.

 

 

Mobiltek Bilişim’in Sunduğu Araç Takip Sistemi BENZER İÇERİKLER
Mobiltek Bilişim’in Sunduğu Araç Takip Sistemi YAPILAN YORUMLAR