LoL Ashe Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Ashe

Ashe rehberime hoş geldiniz.  Arkadaşlar Ashe’in profesyonel arenada seçilmesinin nedenlerinden biri ultisidir. Biliyorsunuz ne kadar uzaktan atılırsa o kadar uzun kitle kontrol uyguluyor.

Ashe’in tek sorunu skillerinde mobillik olmamasıdır diyenler Ashe her düz vuruşunda karşısındaki rakibi yavaşlatan bir şampiyondur. Mantık yürütürseniz karşınızda mobil  bir şampiyon varken ashe seçimi mantıklı olacaktır.

Support olarak’da ashe’i koruyabilecek, janna, lulu tarzı şampiyonlar isteyebilirsiniz sonuç olarak ultilerinizi kendi koridorunuz’a değilde diğer koridorlara atarsanız daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. LoL Skin Hilesi İndirebilirsiniz.

Ashe Build (İtem Dizilimi)

Ashe Full Build

Ashe Build

Ashe İtem Dizilimi

Ashe İtem

Ashe Rün Dizilimi (Runes)

Ashe Rün Dizilimi

Ashe Rün

Ashe Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ashe Yetenek Dizilimi

Ashe Abilities

Ashe Ct (Counter)

Ashe Counter

Ashe Ct"Ashe" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
158 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: