Ashe

Ashe rehberime hoş geldiniz.  Arkadaşlar Ashe’in profesyonel arenada seçilmesinin nedenlerinden biri ultisidir. Biliyorsunuz ne kadar uzaktan atılırsa o kadar uzun kitle kontrol uyguluyor.

Ashe’in tek sorunu skillerinde mobillik olmamasıdır diyenler Ashe her düz vuruşunda karşısındaki rakibi yavaşlatan bir şampiyondur. Mantık yürütürseniz karşınızda mobil  bir şampiyon varken ashe seçimi mantıklı olacaktır.

Support olarak’da ashe’i koruyabilecek, janna, lulu tarzı şampiyonlar isteyebilirsiniz sonuç olarak ultilerinizi kendi koridorunuz’a değilde diğer koridorlara atarsanız daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. LoL Skin Hilesi İndirebilirsiniz.

Ashe Build (İtem Dizilimi)

Ashe Full Build

Ashe Build

Ashe İtem Dizilimi

Ashe İtem

Ashe Rün Dizilimi (Runes)

Ashe Rün Dizilimi

Ashe Rün

Ashe Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ashe Yetenek Dizilimi

Ashe Abilities

Ashe Ct (Counter)

Ashe Counter

Ashe Ct"Ashe" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
97 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:


LoL Skin 2018