Assassin's Creed Revelations Kaç Gb - Tablet Adam

Assassin’s Creed Revelations Kaç Gb

Assassin's Creed Revelations Kaç Bölüm

Assassin’s Creed Revelations Kaç Gb

Assasin’s Creed Revelations oyunu Ubisoft tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir oyundur. Oyun ilk Playstation 3 ve Xbox için 15 Kasım 2011’de çıkmıştır. Windows içinse ilk 29 Kasım 2011’de piyasaya sürülmüştür.

 

Oyun içerisinde iki karakter yönetiliyor. Bu karakterlerle verilen görevleri yapmanız gerekiyor. Assasin’s Creed Revelations’da harita olarak Türkiye kullanılmaktadır. Eski İstanbul ve bazı yerlerde Cappadocia(Nevşehir) şehrimiz görülüyor.

 

Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 

Öncelikle aklımıza Assassin’s Creed Revelations kaç gb sorusu geliyor. Oyunu rahat çalıştırabilmek için gerekli sistem gereksinimlerine de dikkat etmek gerekiyor. Peki ya birçok serisinin bulunduğu Assassin’s Creed Revelations kaç gb? Oyunumuzu çalıştırabilmek için 12 GB’ lık boş bir sabit disk alanına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca 2.6 GHz işlemci, 4 GB Ram, 512 MB ekran kartı ve DirectX9’a sahip olmanız gerekiyor.

Assassin’s Creed Revelations Kaç Bölüm

18. bölümden sonra hikaye son buluyor

Assassin’s Creed Revelations Son Sürüm

v. 1.03 son sürümüdür başka sürümü yoktur."Assassin’s Creed Revelations Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
6 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: