Assassin's Creed Unity Kaç Gb - Tablet Adam

Assassin’s Creed Unity Kaç Gb

Assassin's Creed Unity Kaç Gb Yer Kaplar

Assassin’s Creed Unity Kaç Gb

Tarihsel, macera ve heyecanlı bir video oyunu olan bu oyun oldukça popülerdir. Oyun, 11 Kasım 2014 tarihinde ilk kez piyasaya sürülmüştür. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One platformlarında oynanabilmektedir.

 

Sistem gereksinimlerine bakıldığında önerilen ve minimum gereksinimlerde mevcut bilgisayarın 64 bit işletim sistemine sahip olması mecburidir. Assassin’s Creed Unity kaç gb RAM denildiğinde minimum düzeyde 6 gb önerilen sistemde ise 8 gb olmalıdır.

           Assassin’s Creed Unity kaç gb sabit disk olması gerektiği ise hem minimum hem önerilen gereksinimlerde 50 gb olmaktadır. Değişiklik göstermemektedir. Ekran kartlarına bakıldığında grafik RAM minimum 2 gb, tavsiye edilen grafik RAM 3 gb veya daha üstü olmalıdır.

Son olarak ses kaydı DX9.0c destekli olmalıdır.

Assassin’s Creed Unity Kaç Gb Yer Kaplar

50 Gb yer kaplamaktadır."Assassin’s Creed Unity Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: