Assetto Corsa Kaç Gb - Tablet Adam

Assetto Corsa Kaç Gb

Assetto Corsa Kaç Tl

Assetto Corsa Kaç Gb

Assetto Corsa isminden de anlaşıldığı gibi araba yarışı oyunudur. Oyundaki tüm Dlc’lere sahipseniz sizleri 177 farklı araç sizi bekliyor, pist sayısında da aynı şekilde Dlc paketlerinin hepsine sahipseniz 19 pist sizi beklemekte.

Araç yelpazesi olarak çok geniş olan Assetto Corsa şuan piyasada olan  Gamepad ve direksiyonların hepsinin ayarını kendisi otomatik olarak yapıyor.

Entegre edilmemiş bir direksiyona denk gelseniz de manuel olarak yapmak mümkün.

Oyuna giriş yaptığınızda basit bir menü sizleri bekliyor, İngilizce bilmeseniz de simgeler üzerinde ilerleyerek oyunda yarış yapmanız mümkün. 2014 yılında çıkmasına rağmen grafikleri göze güzel geliyor.

Assetto Corsa Kaç Gb Yer Kaplıyor

  • 15 Gb yer kaplamakta

Assetto Corsa Kaç Tl

  • Güncel olarak steam’de 32 Tl‘dir

Assetto Corsa Kaç Bit

  • 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde kullanılabilir.


"Assetto Corsa Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
8 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: