Asus EB50N NearField Headset İnceleme

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden Asus, Asus, NFC (Near Field Communication / Yakın Alan İletişimi) teknolojisine sahip dünyanın ilk Bluetooth 4.0 kulaklığı EB50N’yi resmi olarak kullanıcıların beğenisine sundu.

Asus EB50N NearField Headset Özellikleri

Rahat bir kullanım için geliştirilen Asus EB50N NearField Headse kulak içi formunda ve ergonomik gövdesiyle araba kullanırken, ofiste çalışırken ya da spor yaparken rahat bir kullanım yapısı sunabilen kulaklık Asus EB50N NearField Headse akıllı cihazlar ile NFC teknolojisi üzerinden eşleşiyor ve Bluetooth 4.0 bağlantı teknolojisi ile kablosuz kullanım sağlayabiliyor. Bluetooth 4.0’ın düşük enerji tüketimi sayesinde 250 saat bekleme ve 6 saat aktif konuşma süresi ortaya koyan Asus EB50N NearField Headset 8mm sürücülere, 20 Hz – 17 kHz frekans aralığına ve 85 dB hassaslığa sahip. Asus firmasına göre kristal berraklığında ses sağlayabiliyor."Asus EB50N NearField Headset İnceleme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
42 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: