Asus Miracast Dongle inceleme

 

AsusAsus Miracast Dongle Gelişmiş teknolji sayılabilecek USB bellek sayesinde görüntü aktarmakta. Asus bu konuya değinerek yeni aparatını duyurdur. Asus Miracast Dongle aparat sayesinde Wi-Fİ üzerinden görüntü aktarımı yapılmakta. Tabletinizdeki görüntüyü Asus Miracast Dongle sayesibde kolllllay ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. oynadığınız oyunları daha büyük ekranda oynaya bilicek, resimleri, videoları daha kaliteli izleyeceksiniz.

Asus Miracast Dongle Özellikleri

Android Jelly Bean sürümüne destek verecek bu aparat sayesinde çok daha kolay görüntü aktarımı yapabileceksiniz.microUSB bağlantısı bulunan Miracast Dongle’de 802.11a/b/g/n Wi-Fi desteği bulunmakta.Ayrıca HDMI bağlantısı ile diğer ekranlara da bağlanabilmekte. 1080p Full HD görüntü desteği sunan cihaz 35 gram.

 

 

 "Asus Miracast Dongle inceleme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
42 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: