LoL Skin

Asus X540LA inceleme

Asus X540LA çok temel performans ile daha fazla işlem gücüyle olanak sağlar. Asus X540LA inte coleron işlemci Intel Core İ3-5020U dizüstü bilgisayarları için orta sınıf bir işlemcidir. Intel HD 5500 entegre grafik ile bazı düşük detaylı oyunlar için size hizmet edebilir. standart olarak 500GB sabit disk ile 4GB RAM’e sahiptir. Asus X540LA kasası plastik gümüş renklidir aynı zamanda 15.6 inç ekranı 1366 x 768 çözünürlüğün dedir.

Asus X540LA teknik özellikleri

Asus X540LA açılırken Windows 10 home ile sizlere geliyor bunun yanı sıra Asus x serilerinin hepsinde olduğu gibi Asus X540LA’de olan USB-c bağlantı notkası içerir USB Type-C 5Gbit/saniyeye ulaşan veri aktarma hızı sağlıyor; bu hız, USB 2.0’dakinin neredeyse 10 katı. bir 3-in-1 SD/SDHC/SDXC kart okuyucu ve daha fazlasını içeren geniş bağlantı seçenekleri sunarak çeşitli çevre aygıtları ile size kolaylık sağlıyor. SonicMaster daha büyük hoparlörler ve rezonans odacıkları, güçlü ses çıkışı ve daha derin bas sağlıyor. Ek sinyal işleme özelliği ince donanım ayarı yapılmasına, gürültünün filtre edilmesine ve ses netliğinin geliştirilmesine olanak vererek kaliteli bir ses keyfi yaşamanızı sağlıyor. Asus X540LA sadece 1.9 KG ağırlığında yanınızda taşıyabileceğiniz ideal bir dizüstü bilgisayardır.

Asus X540LA Fiyatı

Asus X540LA fiyatı 1400  ile 1600 arasında değişmektedir.

"Asus X540LA inceleme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları