Asus X555UB İnceleme

Asus x serisi dizüstü bilgisayarların özel donanımları neredeyse aynıdır. Asus X555UB 1920×1080 çözünürlüğünde 141 PPI yoğunlığundaki ekranda ayrıntılı görüntülerin keyfini çıkaracaksınız. ekranda gördüğünüz görüntüleri en iyi kalitede yansıtılmasını hedefleyen özel Asus splendid teknolojisi derin renkleri yansıtacak niteliğe sahip. Tek bir tıklamayla erişilebilen dört görsel mod içeriyor. Vivid modu, fotoğraflara bakılmasına veya video film izlemeye yönelik olarak görüntü kontrastını ideal düzeye getiriyor. Eye Care modu mavi ışık düzeylerini azaltıyor; uzun süre okuma yapacağınız zamanlarda ideal. Normal mod, günlük işlere yöneliktir; Manual modu ise ileri düzeyde renk ayarı yapılmasına olanak veriyor.

Asus X555UB Özellikleri

Asus X555UB incelemesi

Asus X555UB inceleme

Ekranların yani led panellerin çoğunda görüldüğü mavi ışık için önlem alan Asus, Asus eye care modu ile mavi ışık düzeyini %33 oranında düşürerek okuma rahatlığı sağlar. sarı nokta hastalığının ve retina sorunlarının ana nedenini oluşturur ASUS Eye Care modu sizi bu sorunlardan korur. Asusun x serisi için özel olarak 10 etkileyici renge ve çeşitli dokulu kaplamalara sahip Li-Polimer pile sahip Asus X555UB diğer bilgisayarlara nazaran 2.5 kat daha uzun pil ömrü sunuyor. Ayrıca İ7 Intel-core CPU ve NVIDIA Grafik kartı ile hem iş hem oyun için iyi bir dizüstü bilgisayar sunuyor.

"Asus X555UB İnceleme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları