Atari ve Sega’nın klasik konsolları tekrar üretiliyor.

Atari ve Sega’nın klasik konsollarını tekrar üretiyor.

Atari ve sega sevilen klasik konsollarını tekrar üretmeye karar verdi. Bildiğimiz üzere Atari’nin en son oyun konsolu 1983’te çıkan Jaguar oldu. yaklaşık 35 yıldır konsol çıkarmayan atari tekrar sevilen konsollarından birini üretmeye başlayacak. Çocukluğunuzda sahip olamadıysanız, Atari sizi düşünürek 🙂 35 yıl aradan sonra tekrar  sevilen konsollarından birini çıkarıyor. Her bir konsolun yanında iki adet kablosuz kontrolcü’de vereceğini duyuran 80’e yakın oyunun sürücü ile birlikte içinde yüklü olarak geleceğini duyurdu. Firma şimdilik hangi oyunların yüklü olacağını belirtmedi fakat firmanın web sitesine girdiğinizde bazı oyunların logolarını görmek  mümkün, firma konsolları sonbahar aylarında çıkarmayı planlıyor.

Firmanın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz."Atari ve Sega’nın klasik konsolları tekrar üretiliyor." İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
79 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: