LoL Azir Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Azir

Rehberimize geçmeden LoL Skin makalemize göz atabilirsiniz.Merhabalar azir rehberime hoş geldiniz öncelikle, azir yetenek gücüne sahip, orta koridorda güçlü bir şampiyondur. Azir Öğrenilmesi en zor şampiyonlardan biridir.
İlk önce azir’in mekaniğine alışmalı ve askerlerinizle saldırmanız gerekiyor.

Azir oynarken ana hasarımızın askerlerden yani W yeteneğimizden geldiğini unutmayın oyun başlarında normal bir ap rüne sahipseniz saldırı hızını oldukça azdır ancak rehberimize bakarak doğru eşya dizilimi ile oyunda çok rahat kuşatma yapabilirsiniz.

Takım savaşlarında önde duracak bir tank arkadaşınız varsa uygun pozisyonda oldukça güzel hasarlar verebilisiniz. Unutmayın! Azir de ihtiyacınız olan iyi bir farm ve mantıklı item dizilimi.

Azir Build (İtem Dizilimi)

Azir Full Build

Azir Build

Azir İtem Dizilimi

Azir İtem

Azir Rün Dizilimi (Runes)

Azir Rün Dizilimi

Azir Rün

Azir  Abilities (Yetenek Dizilimi)

Azir Yetenek Dizilimi

Azir Abilities

Azir Ct (Counter)

Azir Counter

Azir Ct"Azir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
114 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: