Azir

Rehberimize geçmeden LoL Skin makalemize göz atabilirsiniz.Merhabalar azir rehberime hoş geldiniz öncelikle, azir yetenek gücüne sahip, orta koridorda güçlü bir şampiyondur. Azir Öğrenilmesi en zor şampiyonlardan biridir.
İlk önce azir’in mekaniğine alışmalı ve askerlerinizle saldırmanız gerekiyor.

Azir oynarken ana hasarımızın askerlerden yani W yeteneğimizden geldiğini unutmayın oyun başlarında normal bir ap rüne sahipseniz saldırı hızını oldukça azdır ancak rehberimize bakarak doğru eşya dizilimi ile oyunda çok rahat kuşatma yapabilirsiniz.

Takım savaşlarında önde duracak bir tank arkadaşınız varsa uygun pozisyonda oldukça güzel hasarlar verebilisiniz. Unutmayın! Azir de ihtiyacınız olan iyi bir farm ve mantıklı item dizilimi.

Azir Build (İtem Dizilimi)

Azir Full Build

Azir Build

Azir İtem Dizilimi

Azir İtem

Azir Rün Dizilimi (Runes)

Azir Rün Dizilimi

Azir Rün

Azir  Abilities (Yetenek Dizilimi)

Azir Yetenek Dizilimi

Azir Abilities

Azir Ct (Counter)

Azir Counter

Azir Ct"Azir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
92 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: