Batak Hd İndir

Batak Hd İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Apk İndir
 3. Batak Hd İndir

Batak Hd Nedir? Ne İşe Yarar?

Online oyunlar ile son zamanlarda oldukça vakit geçiren bir milletiz. Kendimize özgü olan oyunlarımızı mekanlarında oynayamadığımız zamanlar mobil üzerinden oynamaktayız. Bu oyunların başında çok sevilen oyunumuz batak gelmektedir. Batak kağıt ile oynanan oldukça keyifli bir oyundur. Bu oyun arkadaş ortamında oynandığı zaman keyifli olduğu gibi uygulamalar yolu ile de oynanınca oldukça keyiflidir.

Batak Hd, Türk yazılımcılar tarafından piyasaya sürülen, android uygulamalardan birisidir. Güncel olarak 100 binin üzerinde indirme sayısıyla, en çok indirilen kağıt oyunları arasında kendisine yer bulmuştur.

Özellikle orta yaşlı veya yaşlı kullanıcıların tercih ettiği batak HD, kendine has stili ile ön plana çıkmaktadır. Oyun internetsiz bir şekilde yapay zeka ile oynanmaktadır. Oyuncular, internete gerek duymadan uygulama üzerinden batak oynayabilmektedir.

Batak Hd Nasıl Oynanır?

Batak Hd uygulamasını sitemizden indirip, android işletim sistemli cihazlarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken oyuna giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra oyun sizlere hangi temayı seçeceğinizi sormaktadır. Görünüş olarak size uygun olan temayı seçerek, oyuna giriş yapın.

Oyun gerçek hayatta oynanılan batak oyunu ile aynı şekilde ilerlemektedir. Yapay zeka oyuncuya kartları vererek oynamasını sağlar. Kartlar dağıtıldıktan sonra 3 yapay zeka ve 1 oyuncu ile oyuna devam edersiniz. 4 kişiden birisi oyunu kazanana kadar oyun devam eder. Oyun bittiğinde puan tablosu gösterilir.

Batak Hd Nasıl Kurulur?

 • Sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile batak hd oyununu ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza indirin. (bilgisayardan indiriyorsanınz, mobil cihazlarınıza aktarın.)
 • Android işletim sistemli mobil cihazlarınızın ayarlarına girerek, güvenlik ve ardından bilinmeyen kaynaklara izin ver adlı ayarı açmanız gerekiyor. Eğer açmazsanız oyun cihazınıza yüklenmez.
 • Son olarak sitemizden indirdiğiniz dosyaya gelerek çalıştırmanız durumunda, oyun otomatik olarak mobil cihazınıza kurulacaktır.

Batak Hd İnceleme

 


Batak Hd İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 14M
 • Yükleme sayısı: 10.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.0 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 45.0
 • Sunan: Alper Games
Batak Hd İndir YAPILAN YORUMLAR