Battle Of The Throne

Battle Of The Throne

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Battle Of The Throne İndir
"Battle Of The Throne" 7 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

battle of

Merhaba tablet adama hoş geldiniz tablet oyunları kategorimiz den paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Battle Of The Throne Android Oyunlar İlk başta size verilen devletinizi kurun ve devletinizi geliştirerek en güçlü devletler arasına sok en başa geç Sende krallığından zayıf olan krallıkları kendi şehrin haline getir ve giderek yüksel. Komutlarınızla güçlü kahramanlar, kudretli lejyonlar yeni krallığınızın kaynaklarını yönetmek ve kötülüğü devam eden imparatorluğu yenerek zirveye doğru koşmak. Kendi İmparatorluğunu güçlendirmek için büyük bölgeleri ve kazanç kaynaklarını genişletin. YU-Gİ-OH çizgi filmine benzettiğim bir oyun kartlarla oynanıyor. Arkadaşlarınızla oynayın güçlü patronlara meydan oku kendi arkadaşlarınla büyük bir lejyon kur ve birleştir. Ve zirveye otur. Güzel grafik leri ve animasyonları ile sizin için zaman geçirebileceğiniz bir oyun

Battle Of The Throne İndir

Ve Android Oyunlar kategorimizi takip ederek tablet iniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Star wars commander APK oyun oyununu indirebilirsiniz

Battle Of The Throne APK

"Battle Of The Throne" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
7 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları