Battlefield 3 Kaç Gb ? Kaç Tl ?- Tablet Adam

Battlefield 3 Kaç Gb

Battlefield 3 Kaç Tl

Battlefield 3 Kaç Gb

Battlefield 3 başlarken film gibi başlıyor Amerika yine oyunda kurtarıcı ülke olarak orta doğuya özel birlikler gönderiyor.

Oyunda amacımız iranın sahip olduğu öne sürülen nükleer silahları bulmaya çalışıp etkisiz hale getiriyoruz.

Nükleer silahlar sadece Amerikayı değil Avrupa ülkelerini de tehdit ediyor. Oyunda siz bu bombalar patlamadan etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde bilinmeyen güçler yani Ruslar oyuna dahil oluyor, dahil olan Rusları etkisiz hale getirerek dünyayı kurtarıyorsunuz.

 

Battlefield 3 Kaç Tl ?

  • 35 Tl‘ye veya indirim günlerini bekleyerek daha ucuzunu alabilirsiniz.

Battlefield 3 Kurulduğunda Kaç Gb Yer Kaplıyor ?

  • Kurulduğunda 15 Gb‘lık bir yer kaplıyor ?

BF3 Kaç Gb İstiyor ?

  • 15 Gb‘lık boş alan istiyor


"Battlefield 3 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: