Battlefield 4 Kaç Gb ? Kaç Gb Yer Kaplar ?- Tablet Adam

Battlefield 4 Kaç Gb

Battlefield 4 Kaç Gb Yer Kaplar

Battlefield 4 Kaç Gb

Üç numaralı seride olduğu gibi bu oyunda da oyuna başlangıçta müthiş bir açılış bizleri bekliyor. Denizin dibinde ekibimiz ile arabanın içinde kalmış durumdayız.

Dışarıdaki basınç nedeniyle kapılar açılmıyor ve dışarı çıkmak için camı patlatmak gerekiyor. yönettiğimiz karakter harekete geçiyor  ve cama ateş ediyoruz.

Bir anda  saatler önce yaptığımız göreve tekrar dönüyoruz ve Azerbaycan‘da bulunan istihbaratı ele geçirmemizi istiyorlar.  Ardından Bakü’de istihbaratın peşine düşüyoruz, oyun içerisinde takımımızı yönetebiliyor ve emir verebiliyoruz.

Oyun bu bölümde size oyunu öğretiyor ve oyun içerisindeki senaryoyu anlatmaya çalışıyor aslında. Senaryo olarak da yıl 2020 ve dünya, savaşın eşiğinde Çin liderinin hayatı tehlikede olduğunu ve süper güç olan Çine bişey olması dünyayı etkileyecektir.

Bunun üzerine Amerika harekete geçerek Çin liderinin hayatını kurtarmaya çalışırlar, Battlefield senaryosu gerçekten başarılı buldum arkadaşlar oynamanızı tavsiye ederim.

Battlefield 4 Kaç Gb Yer Kaplar ?

  • 30 Gb Yer kaplamaktadır.


"Battlefield 4 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
6 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: