Battlegrounds Kaç Gb Playerunknown's Battlegrounds (Pubg Kaç Gb) - Tablet Adam

Battlegrounds Kaç Gb

Playerunknown's Battlegrounds Kaç Gb

Battlegrounds Kaç Gb

Playerunknown’s Battlegrounds Kaç Gb

23 mart 2017 yayınlanan Playerunknown’s Battlegrounds çok kısa bir sürede rakipleri olan Cs Go, Dota 2, Arma, H1z1 gibi oyunları geçerek 1. sıraya yükseldi yaklaşık 1 senedir de o koltuktan kalkmıyor ya da kaldırabilecek bir oyun yapılmadı diyebiliriz.

En yakın takipçisine 2 milyon kullanıcı fark atan Playerunknown’s Battlegrounds şuan 3 milyon oyuncu tarafından satın alınmış ve oynanıyor.

Steam tarihinde en yüksek rakamlara sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds tahtını Fortnite salladı hatta düşürmeye de yakın diyebiliriz. Nedeni ise Oyunda bulunan bug’ları düzeltmek yerine para kazanmaya çalışmış olmalarıydı.

Pubg Kaç Gb Yer Kaplıyor

10 Gb‘lık yer kaplıyor

Pubg Kaç Gb İndiriyor

10 Gb‘lık veri indiriyor

pubg İndirme Boyutu

10 Gb‘lık dosya indiriyor

Pubg Kaç Gb 2018

10 Gb

Pubg Kaç Gb Steam

Steam’da indirmeye başladığınızda yaklaşık olarak 10 Gb alan kaplıyor."Battlegrounds Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: