Bedava Oynayabileceğiniz En Güzel 3 Oyun

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Merhaba oyun severler! İşten veya okuldan geldiniz ve tüm gün boyunca sıkıldınız demi? Peki değerli bir vakit geçirmek istiyor musunuz ?

Tavsiyelerime kulak verin! 🙂 Tabi ki bunun en güzel ve en ücretsiz  yolu, bedava oyunlar oynamak! Oyun oynayan bir insan gün boyu mutlu bir şekilde vakit geçirebilir veya gününü mutlu bir son ile kapatabilir.

Ama bedava kaliteli oyunlar oynamak ise insana dahada bir mutluluk katar. Bu makalemde ise sizlere bedava oyun listemi derlemiş bulunmaktayım.

Bu listemde ise benim favori yarış oyunlarım var ve size de tavsiye ediyorum. Listeye Geçecek olursak;

1.) Asphalt 8

Listemde Bir numara tabi ki bu oyun olacak. Çünkü android ve ios platformunda en çok indirilen ve oynanan yarış oyunu Asphalt 8’dir.Bu oyun ile kariyer modu açabilir veya arkadaşlarınızla online olarak yarışabilirsiniz.

En kral özelliği ise Global olarak yarışlara katılabilir ve Dünya’daki en çok kullanılan arabaları oyunda satın alabilirsiniz. Multiplayer özelliği üst derece olan çok kaliteli bir oyundur.

Lise zamanlarımda en çok oynadığım mobil oyun olarak isimlendirsem yalan olmaz sanırım.

2.) Clash Of Clans

Bu oyun ise strateji anlamında tabi mobil platformlarda sanırım değil gerçekten bir numaradır. Oyunu kurduktan sonra alışmanız 2-3 saat bile sürmez.

Oyunun temel amacı ise şu; kendinize ait savaş kampı kurmak ve üretim yapmak. Ne kadar üretim yaparsanız askerleriniz , duvarlarınızı, savunmanız gibi unsurlar o kadar gelişir.

Bu dediklerimi yaptıktan sonra ise başkalarına karşı savaşabilirsiniz. Oyunda temel olarak 2 amaç var. Birinci amacınız savaşmak ikinci amacınız ise savunmak.

Savaşmak için askerlerinizi ve büyülerinizi geliştirmeniz gerekiyor.Savunmanızın iyi olması ise toplarınızı, duvarlarınızı ve diğer araçları geliştirmenizden geçiyor.

Gerçekten bağımlılık yapan bir oyundur. 2 sene önce 92 levelde bıraktığımı hatırlıyorum. Malum iş güç 🙂

3.) Arabalar

Evet Şimşek Mcqueen çocukken en çok sevdiğim filmler arasında yer almaktadır. Oyununa gelecek olursam gerçekten güzel yapmışler ben beğendim.

Hikayesi hemen hemen filme benzerliğiyle dikkat çeken bir oyun olmuş.Sizlerede tavsiye ediyorum gerçekten beğendiğim bir oyundur.Bu arada sizde yorum olarak beğendiğiniz oyunları bize yazabilirsiniz.

İyi günler diliyorum sevgili oyun severler.. Hoşçakalın !

Bedava Oynayabileceğiniz En Güzel 3 Oyun BENZER İÇERİKLER
Bedava Oynayabileceğiniz En Güzel 3 Oyun YAPILAN YORUMLAR