Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız

Oyun oynamak, ödev yapmak, internette gezinmek ve bazı işleri yapmak için oldukça önemli olan bilgisayar cihazları, farklı kapasitelerde üretilmektedir. Özellikleri ve çeşitlerine göre daha fazla sayıda oyun oynamayı ya da uygulama yükleyebilmeyi sağlayan bilgisayarlar, aynı zamanda sorunsuz olarak kullanabilme adına çeşitli RAM miktarları ile sunulmaktadır.

 

Yeni bilgisayar almış ancak özellikleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerce yaygın olarak sorulan bilgisayarın kaç gb olduğunu nerden anlarız sorusunun cevabı ise çeşitli içerikler ile verilebilmektedir. Alınan bilgisayarların kılavuzlarında yazılabilen bu bilgiler, aynı zamanda bilgisayar ekranı üzerinde de öğrenilebilmektedir.

 

Öncelikle işletim sistemi türüne göre farklılık gösterecek olan bilgisayarın kaç gb olduğunu nerden anlarız sorusunun yanıtı için genel olarak bilgisayarım klasörüne sağ tıklamanız, ardından özelliklere gelmeniz gerekmektedir. Açılan ekranda Yüklü Belle (RAM): yazısının yanında kaç gb olduğu bilgisi verilmektedir.

Bilgisayarımın Kaç Gb Olduğunu Nereden Anlarım

Bilgisayarıma girdiğinizde yerel disklerin toplamı sizin bilgisayarınızın depolama alanına eşittir

Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız YAPILAN YORUMLAR