Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız - Tablet Adam

Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız

Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız

Oyun oynamak, ödev yapmak, internette gezinmek ve bazı işleri yapmak için oldukça önemli olan bilgisayar cihazları, farklı kapasitelerde üretilmektedir. Özellikleri ve çeşitlerine göre daha fazla sayıda oyun oynamayı ya da uygulama yükleyebilmeyi sağlayan bilgisayarlar, aynı zamanda sorunsuz olarak kullanabilme adına çeşitli RAM miktarları ile sunulmaktadır.

 

Yeni bilgisayar almış ancak özellikleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerce yaygın olarak sorulan bilgisayarın kaç gb olduğunu nerden anlarız sorusunun cevabı ise çeşitli içerikler ile verilebilmektedir. Alınan bilgisayarların kılavuzlarında yazılabilen bu bilgiler, aynı zamanda bilgisayar ekranı üzerinde de öğrenilebilmektedir.

 

Öncelikle işletim sistemi türüne göre farklılık gösterecek olan bilgisayarın kaç gb olduğunu nerden anlarız sorusunun yanıtı için genel olarak bilgisayarım klasörüne sağ tıklamanız, ardından özelliklere gelmeniz gerekmektedir. Açılan ekranda Yüklü Belle (RAM): yazısının yanında kaç gb olduğu bilgisi verilmektedir.

Bilgisayarımın Kaç Gb Olduğunu Nereden Anlarım

Bilgisayarıma girdiğinizde yerel disklerin toplamı sizin bilgisayarınızın depolama alanına eşittir"Bilgisayarın Kaç Gb Olduğunu Nerden Anlarız" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: