Bir Cd Kaç Mb - Kaç Müzik Alır - Kaç Mp3 Alır - Tablet Adam

Bir Cd Kaç Mb

Bir Cd Kaç Gb

Bir Cd Kaç Mb

CD Nedir Ne İşe Yarar?

 

‘Compact Disc’ kelimelerinin baş harflerinin kısaltılmış haline denir. James Russel tarafından 17 Ağustos 1982 yılında üretilmiştir. Yaygın olarak herkes tarafından kullanılmaya başlandığında disket ve kasetlerin yerini almıştır. CD’ler sayısal verilerin makine tarafından okunabilmesi şeklinde bir sistemle çalışmaktadır. CD’lere genellikle hatırlamak istediğimiz fotoğraflar, şarkılar, oyunlar gibi birçok şey kaydedilebilir. Dilediğiniz zaman CD’yi bilgisayarınıza takarak içindekilere ulaşabilirsiniz.

 

Peki ya bu CD’lerin depolama alanı ne kadar? Böyle işlevsel olan bir ürün için aklımıza hemen ‘cd kaç mb‘ sorusu geliyor. CD’nin size yetmeyeceğini düşünerek ‘cd kaç mb‘ sorusuyla endişeye kapılmamalısınız. Çünkü bir CD’nin depolama alanı 700 MB’dır. İçerisini istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz. Bu depolama alanı sizi idare edecektir.

Bir Cd Kaç Gb

Cd‘nin toplam kapasitesi 700 Mb’dır. Buda 0.7 Gb‘dır.

Bir Cd Kaç Mp3 Alır

Tahmini olarak 140 mp3 alır. Her şarkının boyutu 5 Mb olarak hesaplanmıştıe

Bir Cd Kaç Müzik Alır

Tahmini olarak 140 müzik alabilir

 

 "Bir Cd Kaç Mb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: