BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil! - Tablet Adam

BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil!

blackberryslider

BlackBerry

Merhaba ilginç ama bir araların efsanesi BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil.Blackberry yeniden popülerliğine kavuşmak istiyor gibi telefonları fazla satıl masada yeni ve akıllı telefonlar üretiyorlar. Eskiden Blackberry denince akla ilk klavyesi gelirdi diğer telefonlara göre tüm alfabe sayı ve noktalama işaretleri vardı hepsi ayrı ayrı tuşlardaydı.Diğer telefonlarda ise bir tuşta en az 3 karakter vardı bu BlackBerry’yi üstün kılıyordu.

BlackBerry Geri Dönüyor !

Taki akıllı dokunmatik telefonlar çıkana kadar şimdi BlackBerry’nin ismi fazla popüler değil ama popülerliğini kazanmak istiyor..Geçmişte kızaklı ve kapaklı Blackberry modellerine yoğun ilginin olacağını Düşünürsek belki hala BlackBerry’nin bi miktarda olsa kurtuluşu vardır. Bu kez istediği ilgiyi toplamayı hedefleyen Blackberry’i çalışanları Hedeflerine ulaşacaklar mı bekleyip göreceğiz."BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil!" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: