BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil!

blackberryslider

BlackBerry

Merhaba ilginç ama bir araların efsanesi BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil.Blackberry yeniden popülerliğine kavuşmak istiyor gibi telefonları fazla satıl masada yeni ve akıllı telefonlar üretiyorlar. Eskiden Blackberry denince akla ilk klavyesi gelirdi diğer telefonlara göre tüm alfabe sayı ve noktalama işaretleri vardı hepsi ayrı ayrı tuşlardaydı.Diğer telefonlarda ise bir tuşta en az 3 karakter vardı bu BlackBerry’yi üstün kılıyordu.

BlackBerry Geri Dönüyor !

Taki akıllı dokunmatik telefonlar çıkana kadar şimdi BlackBerry’nin ismi fazla popüler değil ama popülerliğini kazanmak istiyor..Geçmişte kızaklı ve kapaklı Blackberry modellerine yoğun ilginin olacağını Düşünürsek belki hala BlackBerry’nin bi miktarda olsa kurtuluşu vardır. Bu kez istediği ilgiyi toplamayı hedefleyen Blackberry’i çalışanları Hedeflerine ulaşacaklar mı bekleyip göreceğiz.

"BlackBerry piyasayı bırakmaya niyetli değil!" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları