Blutv İndir

Blutv İndir

Blutv Hakkında Ön Bilgi

Doğan holding bünyesi içerisinde faaliyete geçen dijital bir televizyondur. Blutv ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden çeşitli film, dizi ya da canlı yayınları reklamsız bir şekilde izlemenize imkân sunar. İnternet bağlantısıyla mobil cihazlar, bilgisayar, tablet veya akıllı televizyonlar (Smart TV) vasıtasıyla her ay yenilenen yabancı, yerli dizi ve filmleri, canlı tv yayınlarını, spor ve yaşam ile ilgili içeriklere ulaşmanızı sağlar. Üyelerine özel olarak yerli yapımları kolaylıklar izleyebilirsiniz.

Nasıl Satın Alabilirim?

Aboneliğinizi başlatmak için banka ya da kredi kartı bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekir.  AppleTV, İPad ve İphone gibi Apple ürünlerinde uygulama içi satın alma seçeneği mevcuttur.

Aboneliğe Neler Dahildir?

Üyeler, bilgisayar ya da android cihazlar üzerinden ne zaman isterlerse birçok içeriğe ulaşabilir. Devamlı güncellenen içerikleri limitsiz ve reklamsız olarak izleyebilir.

Nasıl İptal Ederim?

Taahhüt yoktur. Aboneliğinizi sonlandırmanız halinde cayma bedeli ödemezsiniz.  Ödeme yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz iptal edilir.

Blutv İnceleme

 

Blutv Tanıtım

 


Blutv İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Yükleme Sayısı: 1.000.000+
  • Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Sunan: BluTV
Blutv İndir YAPILAN YORUMLAR