Börü Ne Demek ? Börü Kelimesinin Anlamı Nedir ? - Tablet Adam

Börü Ne Demek ? Börü Kelimesinin Anlamı Nedir ?

Börü Ne Demek

Son zamanlarda adı sıklıkla duyulmaya başlayan börü kelimesi insanlar tarafından iyiden iyiye merak edilmeye başlandı.

Börü Ne Demek ?

Börü ne demek diye merak edenler için açıklamak gerekirse eğer, bu kelimenin eski Türkçeden gelen bir anlamı vardır.

Cesur, bahadır, yiğit ve kurt gibi farklı anlamları taşıyan börü kelimesinin birçok da mitolojik anlamı bulunmaktadır.

Börü kelimesi en fazla kutsal bir varlık olarak kabul gören kurt anlamında kullanılmaktadır."Börü Ne Demek ? Börü Kelimesinin Anlamı Nedir ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
42 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: