Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bosch Özel Servisler İstanbul

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Güvenilir ve sağlam altyapımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize servis konusunda görmek istediğiniz ve özlediğiniz hizmeti sağlıyoruz. İstanbul bölgesi halkına yıllardır servis hizmeti veren firmamız Bosch marka tüm ürünlerde kaliteli işçilik ve güleryüzlü sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır…

Bölgede bulunan atölyemizi dilediğiniz an ziyaret edebilir ve ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Atölyemizde bulunan teknik ekiplerimizin görüşlerini alabilir ve kullandığınız ürünün bakımı konusunda da yardım almanız mümkün. Donanımlı teknik servis ekiplerimiz sizleri güler yüzlü bir şekilde karşılayacak ve aklınızda olan tüm sorular büyük bir sabırla cevaplayacaktır.

bosch-servis

Yaptığımız işleri görebilir ve fikir edinebilirsiniz. Beyaz eşya, ankastre ürünler ve diğer teknolojik ürünler konusunda Bosch markasına firma olarak fazlasıyla güveniyoruz, biliyoruz ki bu marka da servis konusunda bizlere aynı güveni besliyor. Sorumluluklarımızın bilincinde ve bu markanın öncülüğünde hizmet sunmak bizleri heyecanlandırıyor.

Özel Bosch Teknik Servis

Yetkili servislerden tamamen bağımsız hareket ediyoruz, bizler özel servis olarak sizlere hizmet sunuyoruz bu yüzden işimizi daha çok severek yapıyoruz. 1 yıl parça garantisi ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile daima sizlerin yanında yer almaya çalışıyoruz.

7 gün 24 saat telefon başında hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimiz gün içerisinde sorularınızı yanıtlıyor ve sizlerden gelen talepleri kayıt altına alıyor. Kayıt altındaki randevular listeler halinde ekiplerimize sunuluyor ve ekiplerimiz en kısas sürede belirtilen adreslere doğru yola koyuluyor.

Bosch Özel Servisler İstanbul BENZER İÇERİKLER
Bosch Özel Servisler İstanbul YAPILAN YORUMLAR