Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Merhaba sayın takipçilerimiz sitemize hoş geldiniz.Bu gün sizlere BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ’ni tanıtacağız.BRC Yazılım : Profesyonel iş anlayışları ve genç dinamik kadrosu ile inandıkları ilkelerden asla taviz vermeyen sizlere kaliteli hizmet vermenin peşinde olan kaliteli bir firmadır.Bir çok geniş alanda uzman bir ekibi vardır. Yazılım, web tasarım, web yazılım, toplu sms, toplu mail, hosting ve domain tescil alanında faaliyet göstermek, firmalara İnternet ve bilişim teknolojilerini kaliteli ve uygun imkanlarla sunmak amacıyla, Mart 2005´de kurulmuştur.

Bu kaliteli firmanın misyonu hızla gelişen ve durmak bilmeyen teknolojik gelişmeleri, sizin gibi değerli müşterileri için takip ederek ve en güncel yenilikleri müşterilerine detaylı rapor ile hızla sunmak olmuştur.Öncelik her zamanki gibi müşteri memnuniyetidir.

BRC Yazılım ekibinin vizyonu ; ise Yazılımla ilgili çözümlerde kurumsallık ile iş tecrübesi birleştirerek, ve insan kaynağı zenginliğinin bütünleşmesiyle Türkiye’ de akla gelen en iyi 5 firmadan biri olmaktır.Bu güzel ekibin vizyonları doğrultusunda sıkı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.Umarım istedikleri hedeflere en kısa zamanda ulaşabilirler.

BRC Yazılım ekibinin Ticaret anlayışı ; Çalıştığı firmalar ile Pazarlama mantığından ziyade uzun süreli dostluk ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktır. Sağlam ve kaliteli işlerin temeli güvene dayalıdır.BRC Yazılım bu güveni veren ve işini çok sağlam bir şekilde sürdüren bir bilişim hizmetidir.Bu firma ile kalıcı dostluklar elde edebileceksiniz ve işlerinizi güvenli bir şekilde sürdürebileceksiniz.

brc yazılım

brc yazılım

BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ :

Özel Amaçlı Web Tasarım, Yazılım Çalışması, Geliştirilmesi :

BRC Yazılım ekibi vereceğiniz siparişler üzerine web tasarım, yazılım, Tasarım ve Yazılım Geliştirme çalışması yapabiliyor ve ileri teknolojilerin sunduğu olanakları kullanarak sizler için en uygun şekilde yaratıcı çözümler geliştirebiliyor.İstekleriniz doğrultusunda kendi bireysel veya kurumsal web siteleriniz için web tasarım sipariş edebilirsiniz ve istediğiniz herhangi bir yazılımı yazdırabilirsiniz.Ya da size ait olan bir yazılımın geliştirilmesinde destek alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetleri

İnternet’te araştırma yapıldığında danışman, Bilgi ve düşüncesi alınmak üzere kendisine danışılan konusunda uzman ve deneyimli kişi olarak görünür. Web hizmetleri, yazılım ve elektronik cihaz ve sistemler için seçim, sipariş, satın alma, kullanım, kalibrasyon ve tamir gibi konularda BRC YAZILIM danışmanlık yapabilmektedir.

Program Yazılım

BRC Yazılım desktop, andorid, ios yazılım ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata bir kaliteli şekilde sunar.

brc

Web Tasarım – Yazılım

Web siteniz yeni müşteriler bulmak ve yaptıklarınızı en iyi biçimde anlatabileceğiniz en ucuz ve en etkili yoldur.Web sitenizi marka yapıcak olan ilk öncelikle tabi ki alan adıdır sonra ki adım ise web tasarımdır.Sitenizin web tasarımı ne kadar iyiyse sizin web siteniz ziyaretçilere kalite olarak gözükecektir.Mesela örnek olarak biz yeni bir web siteyiz.Bizi marka yapan ilk olarak alan adamızdır.Sonra ki adım ise web tasarımımızdır.Sizde bizim gibi kaliteli ve yaptığınız işlere uygun bir web tasarım sahibi olmak istiyorsanız BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ ile iletişime geçmelisiniz.Görsel destek ve arama motorlarında hızlı indekslenmek için destek alabilirsiniz.

email

SMS – Mail Sistemleri

Günümüzün en önemli reklam seçeneklerinden birisi Sms’dir.Firmalar yeni ürün çıkardıklarında genellikle size mail ya da sms yoluyla ulaşır.BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ toplu mail ve toplu sms ile reklamlarınızı uygun bütçe ile milyonlarca kişiye ulaştırabilir.

Domain Hizmetleri

Satın alacağınız Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarınız anında aktif olmaktadır. Her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir.

.com.tr domain için ise gerekli evraklar BRC Yazılıma iletildikten sonra aktif olmaktadır.

datacenter

Hosting ve Sunucu Hizmetleri

Web Sitenizin 24 saat boyunca kesintisiz ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerin uğrayabilmesi için seçim yapacağınız firma BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ olabilir.

HIZ: Web sitenizdeki Sayfaların yüklenme hızı çok önemli bir unsur oluşturmaktadır.BRC bilişimden alacağınız hosting ve sunucu hizmetleri ile çok sağlam bir hızınız olacaktır.BRC Bilişim hizmetleri hızınıza hız katacaktır !

VERİLECEK ALANIN BOYUTU: Geniş kapsamlı bir siteniz var ise Sitenize ne kadarlık bir alan gerekli ise o oranda hosting alanı talep edebilirsiniz.

SERVER DESTEĞİ : (ASP, PHP, SQL gibi) her konuda doğru yönlendirme yapmaya hazır bir sistemleri mevcuttur.

BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ ile çalışmanızı öneririz.iyi günler dileriz bizi takipte kalın :’)

BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ BENZER İÇERİKLER
BRC YAZILIM ve BİLİŞİM HİZMETLERİ YAPILAN YORUMLAR