Bs Player İndir

Bs Player İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Bs Player İndir

Bs Player Hakkında Ön Bilgi

BS Player, Windows, MAC, Android ve Apple IOS gibi pek çok işletim sisteminde yüklenen ve kullanılabilen bir video ve müzik oynatma aracıdır.

BS Player, piyasadaki diğer pek çok video oynatıcılarına göre kolay kullanımı ve ücretsiz versiyonlarındaki özelliklerin genişliği açsından pratik ve kolay bir video oynatıcı olarak ön plana çıkmaktadır.

BS Player, bilgisayarın işletim sistemi ne olursa olsun tüm formatlardaki video dosyalarını açmayı sağlayan bir CODEC kütüphanesine sahiptir.

CODEC kütüphanesi sayesinde BS Player, açamadığı bir video dosyasının çeviricisini otomatik olarak bularak internetten yükler ve video dosyasının açılmasını sağlar.

BS Player ayrıca internet üzerinden filmlerin, dizilerin ve diğer tüm videoların altyazılarını otomatik olarak bulma özelliğine sahiptir. BS Player içerisinde bir video dosyası açıldığında, video ismi ile internetteki altyazılar eşleşir ve en iyi eşleşmeler dil bazlı kullanıcıya sunulur. Bu sayede otomatik olarak altyazılar videonun içerisine gömülebilir.

Bs Player İnceleme

Bs Player KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Bs Player İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 1 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 10.5 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: Webteh
Bs Player İndir YAPILAN YORUMLAR