Bully Kaç Gb - Tablet Adam

Bully Kaç Gb

Bully Kaç Gb  Yer Kaplar

Bully Kaç Gb

Bully oyunu son zamanlarda en çok ilgi gören oyunlardan birisi oldu. Okulda kavgacı olan ve okuldan başka yerlerde çalışan bir oyun. Bully oyunu grafikleri ile çok ilgi çekiyor. İster okul tasarımı olsun isterse de dış görünüm tasarımı olsun ikisi de güzel. Aynı zamanda Bully oyununun animasyonları ve kaykay hareketleri her zaman dikkat çekici olmuştur. Aklınızda bulunan bully kaç gb sorusunu bu yazıda yanıtlıyoruz.

 

Bully Sistem Gereksinimleri

 

Bully oyunu çok fazla yer kapsamayan ve çok fazla sistem gereksinimleri istemeyen oyunlar sırasında. Dünyaca ünlü oyun platformu olan Steam üzerinden Bully paylaşıldı. Bully oyununun en az 4.7 GB kapasiteye sahip olan bilgisayara yüklenebilir. Aynı zamanda ekran kartınız gölge ayarlarının 3.0 olması gerekiyor. Windows sürümünüz Windows Vista veya Windows 7 olabilir. Çok fazla kapasite ve sistem gereksimi sunmayan Bully oyunu sıralamasını hak ediyor. Bully kaç gb sorunuzu kolaylıkla yanıtladık. Zaten Bully 2009 yılında çıkmış bir bilgisayarda bile çalışabilecek bir oyun.

Bully Kaç Gb Yer Kaplar ?

En az 4.7 Gb kapasiteye sahip olan bir bilgisayara yüklenebilir

 "Bully Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: