Call Of Duty 4 Kaç Gb ? Kaç Bölüm Modern Warfare Kaç Gb?- Tablet Adam

Call Of Duty 4 Kaç Gb

Call Of Duty 4 Kaç Bölüm

Call Of Duty 4 Kaç Gb

Call Of Duty 4 5 Kasım 2007 tarafından Infinity Ward tarafından geliştirilen shooter oyunu. Benim görüşüme göre serinin en iyi oyunlarından biridir. Yayınlandığı gün dünyada satış rakamları fazlaca yükselmiştir, aksiyon oyunları tarihine adını altın harfler ile yazdırmış nadir oyunlardan bir tanesidir. 11 yıl geçmesine rağmen hala oynayan insanların olması oyunun zaten güzel olduğunu gösteriyor diyebiliriz. Aşağıda cevapladığımız soruları okuya bilirsiniz.

Call Of Duty 4 Kaç Gb

  • 8 Gb boş alan istiyor.

Call Of Duty 4 Gb Ram

  • Windows 7 işletim sisteminde 1 üst sistemlerde 2 Gb ram istiyor.

Call Of Duty 4 Modern Warfare Kaç Gb

  • 8 Gb dır.

Call Of Duty 4 Kaç Bölüm

  • 4 Bölümden oluşuyor bu bölümlerin için 6 veya 7 tane etap oluyor.


"Call Of Duty 4 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: