Canlı TV izlemenin en kolay yolu canlitv.com

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Teknolojinin gelişmesi ve internet erişiminin kolaylaşmasıyla popülerliğini günden güne kaybeden televizyon, yerini yavaş yavaş canlı tv sitelerine bırakıyor. Hal böyle olunca yerel ve ulusal düzeyde yayın yapan bütün televizyon kanalları yayınlarını internet üzerinden izleyiciye sunuyor. Fakat bu konuda en büyük problem, izleyicinin kanal değiştirmek istediğinde tek tek internet sitelerini ziyaret etmek zorunda kalması.

Arama motorlarında canlı tv kelimesiyle arama yaptığımızda karşımıza yüzlerce sonuç çıkıyor. Peki bu iinternet siteleri iyi niyetli mi? Hangi siteden canlı tv izlemeli? Sorunun cevabı aslında çok basit. İsmindende anlaşılacağı gibi, sektöre adını veren ve Türkiye’nin ilk online yayın platformu olan canlitv.com tam 13 yıldır online yayın faaliyetlerini büyük bir başarı çerçevesinde sürdürüyor. Radyo ve televizyon kanallarına stream hizmeti de sağlayan canlitv, tüm yayınlarını legal doğrultuda devam ettirmeye çalışmaktadır.

YÜZLERCE ULUSAL,YEREL VE YABANCI KANAL

Canlitv.com’da yer alan yüzlerce ulusal, yerel ve yabancı televizyon kanalının canlı yayınına en hızlı şekilde donmadan ve HD kalitesinde ulaşabilirsiniz. Kanalı izlerken aynı sayfa üzerinden kanalın hakkında detay sayfasına, yayın akışı sayfasına, frekans ve iletişim bilgilerine de ulaşabileceksiniz.

Canlitv.com’un hizmetleri bununla kalmıyor. Reyting ve Tiraj sayfaları sayesinde ziyaretçiler istedikleri televizyon kanalında yayınlanan programların izlenme oranlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirken, takip ettiği gazetelerin haftalık satış rakamlarına da ulaşabiliyor.

online tv izlemek, reyting veya tiraj bilgilerine ulaşmak için canlitv.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Canlı TV izlemenin en kolay yolu canlitv.com YAPILAN YORUMLAR