Car Parking Multiplayer İndir

Car Parking Multiplayer İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Oyun İndir
 3. Car Parking Multiplayer İndir

Car Parking Multiplayer Hakkında Ön Bilgi

Oynayabileceğiniz en rahat oyunlardan bir tanesidir. Sadece park etmek için değil arabalar kullanabilir, sokaklarda yürüyebilirsin. Bunları yaparken son derece serbest bir şekilde yapma imkanınız da var. Sanal dünyada olup gerçek hayatta yapılamayanları sunan car parking multiplayer özellikleri ve değişken yapısı ile eşsiz bir oyundur. Her anı düşünülmüş ve detaylara dikkat edilmiştir. Araçlar alabilir, modifiye yapabilir ve bu araçları kullanabilirsiniz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi online bir şekilde bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Onlilne olması birçok oyuncu ile tanışma imkanının yanında sizlere başka oyuncularla yarış yapma ve iş birliği yapma imkanını da beraberinde getirmektedir. Kısaca car parking multiplayer oyununda arabayla dolaşır, park yapabilir veya bu özelliklerin yanında evinizde durabilirsiniz oyun sizlere her imkanı sunmaktadır. Gerçek hayatta yapamadıklarınızı oyunda rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Oyunda zenginleştirilmiş araç seçenekleri de mevcut, yani araba konusunda son derece esnek çalışmıştır. İstenilen araba alınabilir ve işlerde rahatlıkla kullanılabilir. Eğer serbest bir online oyun istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Car Parking Multiplayer İnceleme

 

Car Parking Tanıtım

 


Car Parking Multiplayer İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 178.1 Mb
 • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 4.5.5
 • Sunan: olzhass
Car Parking Multiplayer İndir YAPILAN YORUMLAR

 • yusuf
  8 ay önce

  çok güüzel oyun