Caste Clash İndir - Tablet Adam
Caste Clash

Caste Clash

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
catle-cash-2

Caste Clash Android oyunlar indir

Tablet Oyunları paylaşmaya devam ediyoruz . Caste Clash Android oyunlar indir strateji oyunu inceliyoruz bugün. IGG tarafından yapılan Castle Clash yani Kale Savaşı ekran görüntüsü olarak çoğu oyunu geride bırakmışa benziyor. Ancak oynanış olarak oldukça farklı özelliklere sahip.IGG oyunun Türkçe versiyonu olan Kale Savaşı’nı oyunculara sunmuştur.Her strateji oyunu gibi Oyuna başlangıçta küçük bir köye sahip olarak başlıyorsunuz. Ancak çok kısa bir zamanda köyünü geliştiriyor kale haline getiriyorsunuz. Oyunda rütbe yerine kudret adı verilen puanlar bulunmaktadır oyunda 3 sınıf halinde kahramanlar bulunmaktadır. Bu kahramanları alıp savaşlara sürebilir,böylelikle güçlenmelerini sağlayabilirsiniz. Kahramanlarınızın 2 çeşit yeteneği bulunmaktadır. 1. yeteneği kahramana özgüdür. Ancak balçık adı verilen bir tür canavarla geliştirilebilirler.2. yetenekler ise oyuncunun şansına kahramana çıkar. Kahramanlarınızla arena savaşlarına katılabilir, arenada kendinizi gösterebilirsiniz.Kahramanları kahraman mihrabı adı verilen yerden çıkarabiliyorsunuz. Oyunda gelirleriniz maden binalarından geliyor. Bu gelirlerde depolarınızda saklanıyor. Yağmalamaya gelenlerin asıl hedefi de genellikle bu depolar oluyor. Yağmaya uğradıktan sonra 9 saatlik bir koruma altına alınıyorsunuz.

Castle-Clash1

Sizde başka oyuncuları yağmalayabiliyorsunuz ancak korumalarının olmaması lazım. Yağmalamaya gidip tüm ordunuzla saldıra biliyorsunuz. Savaşta sağ kalanlar yok olmuyor, köyünüze geri dönüyor. Saldırıya çıkarken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise rakip oyuncunun kendi köyüne yerleştirdiği mayınlar. Bu mayınlar 2 çeşit; kahraman ve askerler için. Kahramanlara gelen mayınlar kahramanın %20 canını götürüyor.

Caste Clash İndir

Askerlere gelenler ise patladığı çevredeki askerlere büyük zararlar veriyor. Oyunda loncaların kendilerinin belirlediği o loncaya başvurabilmeniz için gerekli bir kudret miktarı yazar. Bu kudrete ulaşmadan o loncaya başvuramazsınız. Lonca üyelerinden gelişebilmek için kırık isterler. Bu oyunda en zor bulunan gelir türüdür. Bu geliri maceralardan elde edersiniz. Sizin bağışladığınız kırık ile loncalar gelişebilir. Sizde o loncadan iksirler satın alabilirsiniz. İksirler size savaşlarda büyük üstünlükler sağlayacaklardır.

Evet Android oyunlar kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan plants vs zombies 2 Android oyunları indirebilirsiniz.

castle clash apk

Caste Clash İndir

"Caste Clash" 38 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

"Caste Clash" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
38 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: