Chess Live APK - Tablet Adam
Chess Live APK

Chess Live APK

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
chess-live-2

Chess Live APK oyun indir

Merhaba tablet adama hoş geldiniz APK Oyun indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. Chess Live APK oyun indir oyunun herhangi bir ülkeden insanları, özgür, açık ve erişilebilir bir ortamda buluşturmak, satranç gibi evrensel niteliği olan bir oyun çerçevesinde toplamaktır. Bu sayede cinsiyet, yaş, ırk gibi hiçbir farklılık unsuru olmadan insanlar “eşit” olarak bir ortama dahil olabilmektedir. Oyunun amacı normal bir satranç oyunudur başka bir fark yoktur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8’lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur.Satranç keyfi ne kadar başka insanlar oynanırsa o kadar çok yaşanır. Bu sporun en önemli yönü zihinsel pratiktir. Böylece pratik anlamında da önemli fırsatlar sunmaktadır.

Chess Live İndir

Evet APK Oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Ultimate Sea Battle 3D Android APK indir oyununu indirebilirsiniz.

Chess Live APK

Chess Live APK İndir

"Chess Live APK" 23 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

"Chess Live APK" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
23 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: