Chess Live APK

Chess Live APK

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Chess Live APK İndir
"Chess Live APK" 5 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
chess-live-2

Chess Live APK oyun indir

Merhaba tablet adama hoş geldiniz APK Oyun indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. Chess Live APK oyun indir oyunun herhangi bir ülkeden insanları, özgür, açık ve erişilebilir bir ortamda buluşturmak, satranç gibi evrensel niteliği olan bir oyun çerçevesinde toplamaktır. Bu sayede cinsiyet, yaş, ırk gibi hiçbir farklılık unsuru olmadan insanlar “eşit” olarak bir ortama dahil olabilmektedir. Oyunun amacı normal bir satranç oyunudur başka bir fark yoktur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8’lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur.Satranç keyfi ne kadar başka insanlar oynanırsa o kadar çok yaşanır. Bu sporun en önemli yönü zihinsel pratiktir. Böylece pratik anlamında da önemli fırsatlar sunmaktadır.

Chess Live İndir

Evet APK Oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Ultimate Sea Battle 3D Android APK indir oyununu indirebilirsiniz.

Chess Live APK

"Chess Live APK" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
5 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları