Clash of Clans Apk İndir ( En İyi Klan Savaşı Oyunu ) - Tablet Adam
Clash of Clans

Clash of Clans

LisansSüresiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiGereken Android sürümü 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Tablet Oyunları listemizde bugün Clash of Clans var, eski çağı ele alan bir tür strateji oyunu. Kendi köyümüzü kurup, onu zamanla geliştirip asker yetiştirerek oyundaki Goblinlere veya bizim gibi online oynayan başka oyuncularla savaşabiliriz. Fakat bizim köyümüze de saldırı geleceğini de unutmamalıyız.

clash of clans

clash of clans apk indir

Madenlerimizi ve Köyümüzün savunmasını geliştirmeliyiz.Duvarlarımızı üst seviyeye çıkarmalıyız.Havanlar,okçu kuleleri vb. tüm savunmalarımızı üst seviyelere yükseltmeliyiz.Ve köyümüzü stratejik bir şekilde konumlandırmalıyız.Saldırıları püskürtmek için iyi bir düzen kurmalıyız.Köyümüzü belli bir oranda geliştirdikten sonra kendi birliğimizi kurabiliyorsunuz.Yani kendi klan takımınızı kurabiliyorsunuz klana en fazla 50 kişi alabiliyorsunuz.Klan savaşlarına girip ganimet toplaya biliyorsunuz.Klanınıza kazandırdığınız puanlar ile dünya klan sıralamasında yer alıyorsunuz.Klanınızı dünya’ya tanıtabiliyorsunuz.Klan savaşında oyuncu başı en fazla 2 kere savaşma hakkınız var.Diğer rakip klandan topluya bildiğiniz kadar yıldız toplamalısınız.En çok yıldızı alan klan kazanır.Klan savaşlarının bir güzelliği ise dünyadaki tüm klanlarla savaşa biliyorsunuz.Mesela sadece Türkiye’deki klanlar ile değil, tüm klanlar ile bu özellik savaşlarınızı zevkli kılıyor.

Clash of clans hile apk indir

Oyun içinde bir çok Türk oyuncu mevcut olmakla birlikte Dünya sıralamasında Türk oyun severlerimiz ilk 100’de yer almaktadır,Klan Arkadaşlarınızla ya da global bölümünden sol taraftan açılan bir panelden sohbet bile etmeniz mümkün.Oyunda gerekli binaları ve askerleri yapabilmek ve geliştirebilmek için iki temel ham maddeye ihtiyacımız var birincisi altın diğeri ise iksir. Bu iki temel ham maddeyi köyümüzde kurduğumuz madenler ile üretebiliyoruz.Ve bu madenleri geliştirebiliyoruz.Mesela 2. seviye bir maden 10 bin altın veriyorsa 3. seviyeye yükselterek 20 bin altın vermesini sağlıyoruz.Gelen ve toplanan ganimetler sizi daha fazla oyuna bağlı yapıyor.Her strateji oyunun ana kuralı vardır.Ham madde ihtiyacını unutmayın ve madenlerini yükseltmeye bakın.

Oyuncularla savaşarak kupalar topluyorsunuz.Bu kupalar sizin lig atlamanızı sağlıyor.En iyi lige girdiğinizden itibaren topladığınız kupalar sizi dünya sıralamasında iyi yerlere taşıyor.Köyünüze yapılan saldırılarda savunmanız kazanırsa rakibinizden kupaları alabiliyorsunuz.Ama eğer kaybederseniz bir miktar kupa kaybediyorsunuz.

Ve bizim ”Clash of Clans android” Maceramız :’)

clash of clans apk indir son sürüm

Tablet adam oyunu yorumluyor ve ipuçlarını sizinle paylaşıyor :’)

Clash of clans köy düzeni

Evet 49 level oldum ve oyun gerçekten çok iyi ilerliyor.Oyun bağımlılık yapıyor.Bir yandan makale yazarken diğer yandan ise bu oyunu oynamaya devam ediyorum.Bir savaş bittikten hemen sonra yani kupaları topladıktan sonra hemen kışlada asker eğitmeye başlıyorum.Çünkü oyun o kadar iyi ki diğer savaşa istemsiz hazırlanıyorsunuz.Strateji oyunlarında en çok beğendiğim oyun oldu.Şuan oynadığım klanın adını ise kapatmak istedim.Sizlerin kurduğu klanda beraber savaşmak isterim.İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans İpuçları :

Oyunda en çok pişman olduğum şey duvarları hemen yükseltmem oldu.Çok ganimet harcadım.Seviyem küçükken duvarları hemen yükselttim ve pişman oldum tavsiye etmiyorum.İlk öncelikle madenlerinizi ve köy binanızı yükseltmeye bakın.Tabi ki bunun yanında kışla ve ordu kampını da yükseltin.Duvarlara harcadığınız altınları iksir madenlerini yükseltmede kullanın.İksir madenleriniz en son seviye olduktan sonra istediğiniz her şeyi daha kolaylıkla alabilirsiniz.

İyi oyunlar diliyorum.Bol ganimetler ve bol kupalar.

Clash of Clans İndir

"Clash of Clans" 331 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

"Clash of Clans" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
331 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: