Clash of Lords 2 - Tablet Adam
Clash of Lords 2

Clash of Lords 2

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
clash of lords2

clash of lords 2

Merhaba tablet adama hoş geldiniz Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Clash of Lords 2 Android Oyun İndir. Oyun CLash of Clans’a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Aslında bakarsanız aynı tema üzerine kurulu oldukları söylenebilir. Oyunda clash of clans’ta olduğu gibi yerleşimizi kurup gelişmeye çalışıyoruz. Doğal bir biçimde bunu yapabilmek çok maliyetli aynı zamanda bu sebeple yer altı kaynaklarımızı akılcı bir biçimde kullanmamız gerekiyor. Buna ek olarak rakiplere karşı savaşabilir ve onların sahip oldukları hazineleri bile elde edebiliriz. Savaş ganimetleri bina geliştirme işlemleri konusunda epey yardımcı oluyor. Oyunun grafikleri cep oyunlardan beklediğimiz şekilde çok çok iyi değildir ama çok kötü de değildir. Ortalama seviyede olmalarına rağmen keyif faktörünü negatif etkileyen bir hal bahis konusu değildir. Clash of Lords 2’de değişik modlar mevcut. Arzuladığınız fonksiyonu tıklayarak ilerleyebiliyorsunuz.

Clash of Lords 2 İndir

Ve APK oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Battle Islands APK oyun indir oyununu indirebilirsiniz

Clash of Lords 2 APK

Clash of Lords 2 İndir

"Clash of Lords 2" 16 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Clash of Lords 2" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
16 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: