Clash of Clans 10 Milyar Dolar’a Satıldı

Dünyada en çok ilgi gören ve en çok indirinlen mobil oyunlar arasında yer alan clash of clans’ı 10 Milyar Dolara Çin şirketi Tencent satın aldı.

Tencent Büyük Yatırımlar Yapıyor

Clash of Clans satışı ile birlikte firmanın yeni sahibinin Tencent olduğu açıklanırken, Supercell tarafından geliştirilerek bugünkü durumuna getirilen oyun bundan sonra Tencent yönetiminde olacak. Clash of Clans’ı bünyesine katan Tencent aynı zamanda Dünyaca ünlü şirket Riot Games’i de almış ve dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan League of Legends’e de sahip olmuştu. Bu bakımdan oyun sektörünün yeni kralı Tencent olmuş oldu.

 

"Clash of Clans 10 Milyar Dolar’a Satıldı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
33 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları