Clash of Clans 10 Milyar Dolar'a Satıldı - Tablet Adam

Clash of Clans 10 Milyar Dolar’a Satıldı

Dünyada en çok ilgi gören ve en çok indirinlen mobil oyunlar arasında yer alan clash of clans’ı 10 Milyar Dolara Çin şirketi Tencent satın aldı.

Tencent Büyük Yatırımlar Yapıyor

Clash of Clans satışı ile birlikte firmanın yeni sahibinin Tencent olduğu açıklanırken, Supercell tarafından geliştirilerek bugünkü durumuna getirilen oyun bundan sonra Tencent yönetiminde olacak. Clash of Clans’ı bünyesine katan Tencent aynı zamanda Dünyaca ünlü şirket Riot Games’i de almış ve dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan League of Legends’e de sahip olmuştu. Bu bakımdan oyun sektörünün yeni kralı Tencent olmuş oldu.

 "Clash of Clans 10 Milyar Dolar’a Satıldı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
96 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: