Clash of kings İndir - Tablet Adam
Clash of kings

Clash of kings

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Clash of kings Android APK indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Clash of kings Android APK indir size ilk başta her strateji oyunu gibi küçük bir yer verip onun verimini sağlayarak büyütmek ve bir kale haline getirmektir yani klasik bir strateji oyunudur. size verilen o küçük köyü siz işleyerek köyünüz gelişiminde önemli rol oynayın. Oyun online da oynandığı için sizin bir sıralamanız olacaktır yani dünya sıralaması burada zirvelere doğru emin adımla gitmek için daha çok savaş kazanın ve zirveye oturun. Oyun gerçek zamanlı strateji oyunu olmasının yanında aynı zamanda multiplayer oynama özelliğine de sahip. Buda size başka kalelerle savaşmanızı sağlayarak sizin daha hızlı gelişmenize yardım edecektir. Savunmanız ne kadar iyiyse size saldırıldığında hasarınız o kadar az olur.

Clash of kings İndir

Evet Android APK indirkategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Castle Clash Android oyunlar indir indirebilirsiniz.

Clash of kings APK

Clash of kings İndir

"Clash of kings" 21 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

"Clash of kings" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
21 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: