LoL Skin
Clash of kings

Clash of kings

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Clash of kings İndir
"Clash of kings" 9 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Clash of kings Android APK indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Clash of kings Android APK indir size ilk başta her strateji oyunu gibi küçük bir yer verip onun verimini sağlayarak büyütmek ve bir kale haline getirmektir yani klasik bir strateji oyunudur. size verilen o küçük köyü siz işleyerek köyünüz gelişiminde önemli rol oynayın. Oyun online da oynandığı için sizin bir sıralamanız olacaktır yani dünya sıralaması burada zirvelere doğru emin adımla gitmek için daha çok savaş kazanın ve zirveye oturun. Oyun gerçek zamanlı strateji oyunu olmasının yanında aynı zamanda multiplayer oynama özelliğine de sahip. Buda size başka kalelerle savaşmanızı sağlayarak sizin daha hızlı gelişmenize yardım edecektir. Savunmanız ne kadar iyiyse size saldırıldığında hasarınız o kadar az olur.

Clash of kings İndir

Evet Android APK indirkategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Castle Clash Android oyunlar indir indirebilirsiniz.

Clash of kings APK

"Clash of kings" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
9 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları