Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clean Master

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Clean Master apk indir

Clean Master indir

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Tablet Uygulamaları paylaşmaya devam ediyoruz. Clean Master akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır . Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.

Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırarak telefonunuzla tam performans yaşayın ve pil tasarrufu sağlayın telefon tarayıcınızın geçmişini silerek akıllı cihazınızda yüzlerce MB yer tutan önbellek ve kalıntı dosyalarınızı tek bir dokunuşla temizleyerek cihazınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Whatsapp, Spotify, Wechat tarzda mesajlaşma

programlarınızda bir de sohbet geçmişinizi, web tarayıcısı geçmişlerinide bu uygulama yoluyla silebilirsiniz cihazınızda bulunan uygulamaları kaldırabilir isterseniz sd karta yedekleyerek bir süre sonra tekrar kurabilirsiniz3.4.0 güncellemesinin ardından program bundan sonra program bilgilerini mikro SD karta kurulabiliyor.

Ama bundan ötürü cihazın ROOT yetkisine sahip olması gerekiyor. Diğer bir yenilik de uygulamanın görev yönetici bölümündeki bilgiler ve de başlıklar oldukça detaylı sunuluyor.

En güncel bilgileri Android uygulamalar bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Clean Master YAPILAN YORUMLAR