Cooking Star - Tablet Adam
Cooking Star

Cooking Star

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cooking star

Merhaba sayın takipçilerimiz tablet oyunları kategorimizde paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Kaliteli aşçılık oyunları ile karşınızdayız.Cooking Star oyunu bir cadı saldırısına uğrarsınız yemek pişirmek için esir olmuştur. müşterilerine yemekler sunmak için, kaçan canavarları yakalaman gerekir. Canavarları öldür yılzdız yopla ve lezzetli bir yemek yap ekstra yıldızlar için cadılara saldır.

Cooking Star İndir

Oyun özelliği
★ Tablet Destek
★ Hızlı tempolu yan kaydırma
★ eşsiz beceri ve saldırı yöntemi ile karakter sayısı
★ gelişmiş Güç saldırı öğeleri
★ bol ve farklı malzeme
★ Arkadaşlarınızla oyna
• Güzel ve 2D grafik
• Kurnaz canavarlar ve tuzaklar
• Hızlı hareket

cooking star APK indir

Cooking Star İndir

"Cooking Star" 17 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Cooking Star" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
17 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: